Żądza Pieniądza, Czyli Finanse Z Historią W Tle

Note: This can be a reader blog. Zmotywowałeś mnie: zapytam Kontomierza czy mogą mnie dodać na swój Blogroll 🙂 Zależy mi żeby jak najwięcej osób dowiadywało się moim blogu. Ps. też tęsknie za wpisami Wolnego;( To był pierwszy weblog jaki zaczęłam czytać regularnie. Bear in mind the one factor always, writing a blog is about you, and the even more consideration you place into yourself, then the even more people are going to notice.
Learn articles or evaluations, nevertheless this blog provides quality based posts. Na codzień również śledzę niektóre z blogów (Finanse od podstaw, Liczy się wynik, Mała Wielka Firma, App Funds) i jestem pod wrażeniem pracy jaką wykonują. Konto i Lokata - autorowi tego bloga jestem wdzięczny za rzetelną analizę moich kont bankowych, której dokonał w artykule Jak zarabiać na kontach bankowych - czyli premia moneyback ”. Piotr na bieżąco donosi również wszelkich zmianach w ofercie kont i lokat.
Finanse Studenta - Jak sama nazwa wskazuje targetem blog a są studenci. Im więcej takich blogów - tym lepiej. Mam wrażenie, że moje sukcesy (Weblog Roku i afiliacja) mocno przyczyniły do powstania wielu nowych blogów finansowych. Zadaniem wewnętrznego bloga będzie integracja pracowników mająca ułatwić wspólną realizację celów firmy. I actually enjoy simply reading all of your weblogs.
Niedawno zostałem zaskoczony tym, że Agnieszka zmieniła nazwę swojego bloga. Niedawno weszłam na twojego bloga i od razu się zaszczepiłam. Weblog Marcina to kopalnia wiedzy w szczególności dla tych osób, które borykają się z problemami finansowymi (ale nie tylko). Take a peek below for more information into tips on tips on how to write a weblog, that folks have to read.
Przypominam, że na moim blogu znajdziecie stale aktualizowany ranking lokat i kont bankowych. Maciej jest dziennikarzem ekonomicznym Gazety Wyborczej przez co często pomija się go w rankingach blogerów. Hej, jestem od Ciebie duuuuuuuuużo starsza, a często Cię oglądam i czytam, czasem czuję się przy tym jak jakaś creepy stalkerka 😀 A chodzi tylko to, że szukam wszędzie autentyczności, stąd czytam bardzo mało blogów i mało youtuberek oglądam, a u Ciebie autentyczność znajduję i to jest absolutnie cudowne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *